امروز: پنجشنبه 30 خرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 29 مرداد 1397 - 08:40
مدیرکل اوقاف بوشهر:

اتحاد خبر: مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر گفت: مراسم پرفیض دعای عرفه در ۲۰ بقعه متبرکه استان برگزار می شود.

اتحاد خبر: مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر گفت: مراسم پرفیض دعای عرفه در ۲۰ بقعه متبرکه استان برگزار می شود.

مراسم دعای عرفه در ۲۰ بقعه متبرکه استان بوشهر برگزار می‌شود

به گزارش مهر، حجت الاسلام محمدرضا اسماعیل پور با بیان اینکه روز عرفه یکی از روزهای سفارش شده خدا است و در این روز انسان با دعا و نیایش علاوه بر طلب عفو از خداوند متعال ارتباط خود را با معبود بیشتر می کند، از عموم مردم ولایتمدار جهت شرکت دراین مراسم معنوی دعوت به عمل آورد.

 

وی اظهار داشت: مراسم دعای پرفیض عرفه در شهر بوشهر در امامزاده عبدالمهیمن (ع) ، امامزاده محمدبن باقر(ع)، امامزاده حسن وجعفر(ع) ریشهرو امامزاده هاشم (ع) پایگاه هوایی برگزار می شود.

 

وی با بیان اینکه این مراسم در شهرستان تنگستان در امامزاده میراحمد (ع) اهرم برگزار می‌شود، افزود: در امامزاده زیدبن علی (ع) روستای گلنگون، امامزاده شاه نعمت الله (ع) روستای آباد و امامزاده امیرکبیر روستای چاه پیر برگزار خواهد شد.

 

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر با اشاره به محل برگزاری دعای عرفه در شهرستان دشتی، اذعان داشت: در امامزاده بدرمنیر روستای بامنیر و امامزاده میرمحمد طاهر روستای منقل شاهد برگزاری این مراسم خواهم بود.

 

وی با اشاره به برگزاری این مراسم در شهرستان جم، خاطرنشان ساخت: مراسم دعای عرفه در امامزاده سیدحبیب الله (ع) ریز برگزار می‌شود.

 

اسماعیل پور با اشاره به اینکه این مراسم در شهرستان دیر در امامزاده محمد (ع) بردخون کهنه برگزاری می‌شود، تصریح کرد: در شهرستان کنگان در امامزاده شاه حسین (ع) بنک نیز این مراسم برگزار می شود.

 

وی به محل‌های برگزاری دعای عرفه شهرستان دشتستان نیز اشاره کرد و ادامه داد: در امامزاده محمد (ع) تنگ ارم، شاهزاده احمد (ع) دالکی ، شاه قطب الدین حیدر روستای درودگاه ، شاه نورالله بنداروزو آقا میرهداف سعدآباد شاهد برگزاری این آئین خواهیم بود.

 

اسماعیل پور با بیان اینکه مراسم دعای عرفه در گناوه ودیلم هم برگزار می شود گفت : در گناوه در امامزاده سلیمان بن علی (ع) و در دیلم در امامزاده حسن (ع) شاهد برگزاری این مراسم معنوی خواهیم بود.

 

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر تاکید کرد: دعای عرفه در روز سه شنبه ۳۰مردادماه، راس ساعت ۱۷ در بیست بقعه و امامزاده شاخص استان بوشهر همزمان با سراسر کشور برگزار خواهد شد./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین