امروز: سه شنبه 04 تير 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 26 مرداد 1397 - 13:20
وزیر ارتباطات در شورای اداری دشتستان:

اتحاد خبر: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جلسه شورای اداری شهرستان دشتستان که با حضور استاندار بوشهر برگزار گردید گفت: بخش عمده ای از مسیر جاده ای این شهرستان بویژه در مناطق کوهستانی  دچار مشکل پوشش است. البته ما با دشواری های زیادی بخشی از  این جاده را پوشش داده ایم. به گزارش "اتحاد خبر"، محمد جواد آذری جهرمی اضافه کرد...

اتحاد خبر: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جلسه شورای اداری شهرستان دشتستان که با حضور استاندار بوشهر برگزار گردید گفت: بخش عمده ای از مسیر جاده ای این شهرستان بویژه در مناطق کوهستانی  دچار مشکل پوشش است. البته ما با دشواری های زیادی بخشی از  این جاده را پوشش داده ایم.

 به گزارش "اتحاد خبر"، محمد جواد آذری جهرمی اضافه کرد: اکنون 17 کیلومتر از این جاده بین پل نمازگاه تا شهر تنگ ارم  فاقد پوشش است.

وزیر ارتباطات در پاسخ به درخواستهای ارسلان زارع فرماندار دشتستان و محمدباقر سعادت نماینده مردم  دشتستان در مجلس شورای اسلامی، در بخش پایانی سخنان خود گفت بر اساس توافقات صورت گرفته با استاندار محترم ،نماینده محترم مردم و فرماندار محترم شهرستان ،15 پروژه برای حل مشکلات ارتباطی و بهبود پوشش شبکه ارتباطی بویژه در جاده ها  و 10 پروژه برای  پوشش روستایی  تا پایان سال جاری اجرا خواهد شد.

 

محمد جواد آذری جهرمی همچنین افزود برای تکمیل اجرای خط فیبر نوری بخش های بوشکان و ارم به زودی پیمانکار انتخاب و عملیات اجرایی آغاز می گردد.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1397/05/26 - 15:54
0
1
از وزیر محترم و استاندار گرامی و فرماندار پرتلاش و نماینده پیگیر متشکریم.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین