امروز: سه شنبه 04 تير 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 25 مرداد 1397 - 20:18

اتحاد خبر:26 مرداد یادآور بازگشت سرافرازانه آزادگان به میهن اسلامیمان در سال 69 و فرصتی برای مرور رشادت‌های این غیور مردان و زنان می‌باشد.

به نام خدا


26 مرداد یادآور بازگشت سرافرازانه آزادگان به میهن اسلامیمان در سال 69 و فرصتی برای مرور رشادت‌های این غیور مردان و زنان می‌باشد.
آزادگان همان بجاماندگان پرافتخار شهیدانی هستند که اینک با حضورشان در عرصه های مختلف معنوی، فرهنگی، سازندگی و سایر جایگاه های تصمیم ساز، سرنوشت میهن عزیزمان را رقم می‌زنند و همدوش هم سنگران دیروزشان دل در گرو این مرز و بوم دارند.

آنانی که کوله باری از سرگذشت تلخ و شیرین خود داشته و لحظه لحظه ی زندگی شان، درس ایمان، استقامت و آزادگی همچون سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و اسوه صبر و مقاومت، حضرت زینب کبری سلام الله علیها را در دل ها و تفکر عطش ناک ما حک می‌کنند.
آزادگان سرافراز با لبیک فرمان جهاد پیر جماران، به دفاع از سرزمین اسلامیمان شتافتند و با عشق دیدار پدر پیرشان، روز های سخت هجران را به جان و دل خریدند، اما وقتی آمدند، کشتی انقلاب را بی ناخدا ندیدند، بلکه سکان آن را در دست کسی دیدند که خمینی دیگری بود.
پس پیشانی شکر بر زمین گذاشته و بابت این نعمت بزرگ، خدای را سپاس گفتند.
و اینک برای ما و آینده سازان ایران زمین، ثبت آن لحظات نورانی و به یاد ماندنی تداعی سال های آسمانی دفاع مقدس است و همه با خدای خود و رهبر فرزانه امان پیمان می‌بندیم مدافع حقوق تک تک اصول حقه نظام اسلامی امان بوده و اجازه نخواهیم داد، بدخواهان و تفرقه انگیزان خارجی و داخلی جرأت دست اندازی در روند پیشرفت و بالندگی کشور عزیزمان را داشته باشند.

 

 

مرتضی روان دوست
مدیر آموزش وپرورش شهرستان بوشهر
مرداد ماه 97کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین