امروز: شنبه 31 فروردين 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 25 مرداد 1397 - 09:44

اتحاد خبر: دیدار سوپر جام اروپا پس از تساوی در 90 دقیقه قانونی با گل‌های که اتلتیکو در وقت‌ها اضافه به ثمر رساند با قهرمانی روخی‌بلانکو خاتمه یافت.

اتحاد خبر: چهل و سومین بازی سوپر جام اروپا با برتری 4 بر 2 اتلتیکومادرید مقابل رقیب همشهری‌اش، رئال و سومین قهرمانی قرمز و سفیدهای مادریدی در این رقابت‌ها به پایان رسید.

به گزارش تسنیم؛ در این بازی ورزشگاه «لاکوق» در شهر تالین، پایتخت استونی، ابتدا اتلتیکومادرید در اولین دقیقه توسط کاستا به گل رسید اما رئال در دقیقه 27 توسط بنزما به گل تساوی دست یافت تا 2 تیم با نتیجه یک بریک به رختکن بروند.

اتلتیکو مادرید فاتح سوپر جام اروپا شد

در 45 دقیقه دوم، این بار قهرمان لیگ قهرمانان با پنالتی کاپیتان راموس در دقیقه 63 پیش افتاد اما اتلتیکو که سیمئونه، سرمربی‌اش را به دلیل محرومیت روی سکوها می‌دید توسط گل کاستا در دقیقه 79 به بازی برگشت و در نهایت تساوی 2 بر 2، بازی را به وقت اضافه کشاند تا رئال مادرید در اولین بازی دوران پس از کریس رونالدو به دردسر بیفتد.

در وقت اضافه اول، اتلتیکو روندی طوفانی داشت و توسط سائول در دقیقه 98 و کوکه 104 به گل رسید و ضمن حفظ نتیجه در وقت اضافه دوم، برتری 4 بر 2 و سومین قهرمانی در سوپر جام اروپا را جشن گرفت.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین