امروز: يکشنبه 26 خرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 24 مرداد 1397 - 16:05
رییس سازمان بسیج سازندگی استان بوشهر:

اتحاد خبر: رییس سازمان بسیج سازندگی استان بوشهر از فعالیت 105 گروه جهادی در عرصه های مختلف روستاهای استان خبر داد و افزود: نزدیک به 48 هزار 453 نفر روز در عرصه های مختلف زیرساخت، بهداشت و درمان، فرهنگی، اشتغال و کارآفرینی در اردوهای جهادی ارائه ی خدمت می کنند. به گزارش «اتحاد خبر»؛ ذوالفقار عباسی فر با اشاره به اهمیت اردوهای جهادی ...

فعالیت 105 گروه جهادی در روستاهای استان بوشهر / احداث 500 واحد مسکن مددجویی در سال 97

اتحاد خبر-ثریا شیری: رییس سازمان بسیج سازندگی استان بوشهر در جمع خبرنگاران با بیان اینکه بهترین و صحیح ترین مسیر تربیتی برای جوانان، اردوهای جهادی است، اظهار داشت: امسال به صورت متمرکز بیش از 105 گروه جهادی در قالب گروه های مختلف در روستاهای استان بوشهر حضور داشته اند.

 

ذوالفقار عباسی فر با اشاره به اهمیت اردوهای جهادی، افزود: جوانان دانشجوی جهادگر می توانند مشاورین خوش فکری در جهت شناسایی و رفع مشکلات برای مسئولین باشند.عباسی فر بیان داشت: نزدیک به 48 هزار 453 نفر روز در عرصه های مختلف زیرساخت، بهداشت و درمان، فرهنگی، اشتغال و کارآفرینی در اردوهای جهادی ارائه ی خدمت می کنند.

وی اهداف بسیج سازندگی را غنی سازی اوقات فراغت جوانان، گسترش فرهنگ کار و تلاش و حمایت و پشتیبانی از فعالین و علاقمندان به تولید در بخش های مختلف، عنوان کرد و اظهار داشت: گفتمان سازی، بسترسازی و حمایت و پشتیبانی سه رسالت بزرگ مجموعه ی بسیج سازندگی در انجام هر مأموریت است.


رییس سازمان بسیج سازندگی استان بوشهر از جمله فعالیت های مجموعه بسیج سازندگی در سال 97 در حوزه محرومیت زدایی را قرارداد با مجموعه ی قرارگاه خاتم الانبیا برای انجام 65 پروژه ی کوچک، زودبازده و عام المنفعه با اعتبار 19 میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: در سال 96 نیز قرارداد 295 واحد مسکن مددجویی با اعتبار 88 میلیارد و 500 میلیون ریال را با مجموعه کمیته امداد و قرارگاه سپاه تنظیم کرده بودیم که از این تعداد 259 واحد در سال 96 تحویل شد و 36 واحد با اعتبار 10 میلیارد و 800 میلیون ریال تا نیمه ی شهریور 97 تحویل خواهد شد.

وی همچنین احداث 500 واحد مسکن مددجویی با اعتبار 175 میلیارد ریال را از دیگر قراردادهای سال 97 برشمرد.

 

ذوالفقار عباسی فر با اشاره به حضور سالیانه 180 تیم پزشکی در روستاها، بیان داشت: سالیانه یک بیمارستان صحرایی در یکی از دهستان ها مستقر می شود و به طور میانگین هفت هزار نفر در این بیمارستان صحرایی خدمات رسانی می شوند.

رییس سازمان بسیج سازندگی استان بوشهر از پرداخت 40 میلیارد و 245 میلیون ریال تسهیلات جهت راه اندازی 366 کارگاه در عرصه های مختلف تولید در سال 96 خبر داد و افزود: مد نظر است که سال 97 به همین مبلغ تسهیلات کم بهره پرداخت کنیم.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین