امروز: پنجشنبه 30 خرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 24 مرداد 1397 - 09:04
فرماندار دشتی:

اتحاد خبر: فرماندار دشتی بر ضرورت رفع مشکلات مرغداری‌ها تاکید کرد و گفت: مشکلات مرغداری‌های دشتی با جدیت پیگیر و رفع شود.

اتحاد خبر: عبدالله نادری سه شنبه شب در جلسه اقتصاد مقاومتی شهرستان دشتی اظهار داشت: جهاد کشاورزی شهرستان مشکلات مرغداری‌های را احصاء تا پس از بررسی به ستاد اقتصاد مقاومتی استان ارسال شود.

مشکلات مرغداری‌های دشتی با جدیت پیگیر و رفع شود

به گزارش مهر، وی افزود: برخی از مشکلات این واحدها در سطح شهرستان مرتفع می‌شود که می طلبد بانک‌های عامل و دستگاه‌های اجرایی اهتمام ویژه به این موضوع داشته باشند.

نادری با بیان اینکه مشکلات مرغداری‌های دشتی با جدیت پیگیر و رفع شود، ادامه داد: بانک‌های عامل و دستگاه‌های اجرایی به دنبال راهکار در جهت رفع مشکل این واحدها باشند.

وی خطاب به ادارات آب و برق شهرستان گفت: ادارات آب و برق در زمان جوجه ریزی بدون هماهنگی از قطع آب و برق واحدهای مرغداری جلوگیری کنند.

فرماندار دشتی ادامه داد: به استناد بند ۳ مصوبات نهمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع استان موانع تولید استان بانکهای کشاورزی، صادرات و تجارت باید نسبت به توقف صدور اجرائیه و ضبط وثیقه های دریافتی در قبال پرداخت تسهیلات به کشاورزان به مدت شش ماه اقدام کنند.

وی همچنین با اشاره به مشکلات پرداخت تسهیلات دامداران گفت: در بحث پرداخت تسهیلات روستایی و عشایری جهت کارشناسی اصلاح نژاد از طریق جهاد کشاورزی و دامپزشکی انجام شود.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین