امروز: يکشنبه 26 خرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 21 مرداد 1397 - 12:13
مدیر انجمن فن بیان و گویندگی شهریاران خبر داد:

اتحاد خبر: اجرای نمایشنامه خوانی طنز با هنرمندی گویندگان رادیو شهریاران موج دشتستان و به همت انجمن گویندگی شهریاران 23 مرداد ماه در برازجان برگزار می شود. به گزارش «اتحاد خبر»؛ بانو بوستانی، مدیر انجمن فن بیان و گویندگی شهریاران گفت: این انجمن در راستای گسترش فعالیت های هنر گویندگی و اجرا و آموزشهای این حوزه ...

اتحاد خبر-زهره عرب: اجرای نمایشنامه خوانی طنز با هنرمندی گویندگان رادیو شهریاران موج دشتستان و به همت انجمن گویندگی شهریاران برگزار می شود.

به گزارش «اتحاد خبر»؛ بانو بوستانی، مدیر انجمن فن بیان و گویندگی شهریاران گفت: این انجمن در راستای گسترش فعالیت های هنر گویندگی و اجرا و آموزشهای این حوزه گام برمی دارد، و همچنین مدتی است که طرح نمایشنامه خوانی را در دشتستان با تیم هنری این مجموعه با نام رادیو شهریاران موج دشتستان آغاز نموده است.

وی با اشاره به اینکه این طرح متفاوت تر از هر وقتی اجرا شده است، ادامه داد: این تیم رادیویی با برنامه های جذاب و شاد و با عنوان نمایشنامه خوانی طنز در این هفته به روی صحنه خواهد رفت.

بانو بوستانی عنوان کرد: این نمایشنامه ها به نویسندگی و کارگردانی "علیرضا احمدی خرم"، نویسنده و کاریکاتوریست دشتستانی و به تهیه کنندگی بــانــو بــوسـتـانـی و با هنرمندی گویندگان و هنرمندان این مجموعه برای مردمان مهربان و دوست داشتنی دشتستان اجرایی ماندگار، به  یادگار  خواهند داشت.

مدیر انجمن فن بیان و گویندگی شهریاران تصریح کرد: برای تمامی هنرمندان سرزمین آفتاب و مهر آرزوی درخشیدن را داریم.

علیرضا احمدی خرم، هنرمند دشتستانی اظهار داشت: ایده ی این کار در یکی از جلسات انجمن شهریاران شکل گرفت و هدف ما بهره گیری از ظرفیت های زبان محلی به عنوان یک امتیاز و نماد برای کار نمایشنامه خوانی در شهرستان دشتستان است.

وی با اشاره به تمرینات انجام شده و موضوع نمایشنامه ابراز داشت: تمرینات ما طی حدود هشت جلسه و ظرف دو ماه با حضور هنرمندان رادیو شهریاران انجام شد.

 

احمدی خرم تاکید کرد: نمایشنامه خوانی در برازجان هنر نوپایی است که این برنامه اولین اجرای منسجم با محوریت این هنر خواهد بود.

 

این نویسنده و کارگردان خاطرنشان کرد: طنز نویسی را از سالها پیش دنبال می کردم اما این اولین کار طنز محلی است که با پیشنهاد خانم بوستانی و به این شکل اجرا می شود.

گفتنی است، نمایشنامه خوانی طنز شامل ماجرای خواستگاری غُلو و دیگر نمایشنامه های طنز با نویسندگی و کارگردانی علیــرضـا احـمـدی خـرم به همراه  *اجرای استندآپ کمدی هنرمند طنزپرداز دشتستان و موسیقی شاد می باشد.

تهیه کننده و مجری طرح نمایشنامه خوانی طنز «بانو بوستانی» بوده و موسیقی کار بر عهده "سعید بخت" می باشد. همچنین بازیگران آن "ابوالفضل متوسلی"، "رویا شیخی"، "محمدرضا شعبانی"، "حمیده مظفری"، "اشکان عبدالهی"، "نسرین مظفری"، "محمد بوستانی"، "آیدا دهقان" می باشد.

به گزارش «اتحاد خبر»؛ این برنامه ساعت ۱۸ روز سه شنبه ۲۳ مرداد ماه ۹۷ در  سالن پژوهشسرای متقین اجرا خواهد گردید و شرکت در آن برای عموم آزاد و رایگان می باشد و نیاز به تهیه بلیط ندارد.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
تشکر ویژه دارم از هفته نامه اتحاد خبر که همیشه همراه و همدل بوده اند با هنرمندان دشتستان ... و تشکر از مردم مهربان شهرم که حمایت هاشون باعث دلگرمی تیم هنری رادیو شهریاران موج دشتستان هست ....
مهرتان مانا
1397/05/23 - 02:29
0
2
به امید خدا بتونیم باعث سربلندی شهر و انجمن شهریاران بشیم و همچنین بذر شادی رو دردل همشهریان بکاریم
1397/05/22 - 14:08
0
2
برای انجمن شهریاران دشتستان بخصوص بانوبوستانی وهمکارانشون آرزوی موفقیت رادارم
از هنرمندان دشتستانی کمال تشکروقدردانی می شود که با برگزاری این طنز شهرمان را بانشاط ودوست داشتنی خواهید کرد
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین