امروز: جمعه 03 خرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 18 مرداد 1397 - 10:56
معاون ورزش و جوانان بوشهر:

اتحاد خبر: معاون اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: طرح نخبه پروری و کشف استعدادهای ورزشی جوانان و نوجوانان در استان بوشهر برگزار می شود.

اتحاد خبر: معاون اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: طرح نخبه پروری و کشف استعدادهای ورزشی جوانان و نوجوانان در استان بوشهر برگزار می شود.

برنامه نخبه پروری در ورزش استان بوشهر تدوین می‌شود

به گزارش مهر، موسی کشتکار بعد از ظهر سه شنبه در نشست با هیئت های ورزشی استان بوشهر اظهار داشت: یکی از وظایف هیات های ورزشی شناسایی و پرورش استعداد های جوانان و نوجوانان در رشته های ورزشی است.

وی با بیان کرد: یکی از اولویت های اداره کل ورزش و جوانان در استان بوشهر اجرای طرح های نخبه پروری است که برنامه جدیدی در همین راستا در دستور کار سال ۹۷ این اداره قرار گرفته است.

معاون امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر خطاب به مسئولان هیئت های ورزشی استان بیان کرد: هیات ها ظرفیت های موجود برای انجام هرچه بهتر و بیشتر برای اجرای برنامه های نخبه پروری را شناسایی و برنامه های خود را اعلام کنن

د.
کشتکار خاطر نشان کرد: هر هیئت ظرفیت های متفاوتی را دارد که باید برای اجرای بهتر، شناسایی و از آنها در راستا خروجی بهتر استفاده کنند.
وی با بیان اینکه فصل تابستان موقعیت مناسب برای استعداد یابی است، گفت: باید به نحوی برنامه ریزی شود که پرورش استعداد ها در زمینه های مختلف ورزشی به قهرمانی و نخبه پروری تبدیل شود.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین