امروز: سه شنبه 31 ارديبهشت 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 17 مرداد 1397 - 15:36
استاندار بوشهر :

اتحاد خبر:استاندار بوشهر در آیین گرامیداشت روز خبرنگار در جمع اصحاب رسانه گفت: خبرنگاران باید ضمن بیان مشکلات و نقد کردن، از رسالت خود مراقبت کنند و باعث ایجاد نشاط و امید در جامعه شوند. عبدالکریم گراوند در آیین گرامیداشت روز خبرنگار ضمن تبریک این روز به اصحاب رسانه، اظهار داشت: هدف‌ رسانه‌ها توسعه‌ی همه‌جانبه‌ی استان است...

اتحاد خبر- ثریا شیری: عبدالکریم گراوند در آیین گرامیداشت روز خبرنگار ضمن تبریک این روز به اصحاب رسانه، اظهار داشت: هدف‌ رسانه‌ها توسعه‌ی همه‌جانبه‌ی استان است.

نتیجه تصویری برای گراوند
به گزارش اتحاد خبر، استاندار بوشهر با بیان اینکه رسانه‌ها به عنوان واسط بین جامعه و دستگاه‌های اجرایی رسالت سنگینی را بر عهده دارند و مشکلات را بیان می‌کنند، افزود: رسانه‌ با همه‌ی سختی‌هایی که دارد،  همیشه نو و تازه است چون همه‌ی مسائل و مشکلاتی که مردم با آن‌ها سر و کار دارند همیشه تازه هستند و کهنه نمی‌شوند.گراوند با تاکید بر اینکه خبرنگاران مشکلات را بیان می کنند و هدف از بیان مشکلات حل آن است، بیان داشت: اگر جامعه ای بخواهد رشد کند نیازمند خبرنگارانی است که مسائل و مشکلات را بیان کنند.

وی افزود: نگاه دولت تدبیر و امید همواره این است که قدردان رسانه‌ها باشد. عبدالکریم گراوند ضمن اشاره به اینکه خبرنگاری جزو مشاغل سخت است، تاکید کرد: یک خبرنگار رسالت دارد تا واقعیت های جامعه را بدون کم و کاست بیان کند و باید مراقبت کنیم که از رسالت خبرنگاری فاصله نگیریم.استاندار بوشهر بیان داشت: بیان واقعیت ها می تواند باعث نزدیکی بین رسانه ها و دستگاه های اجرایی اداری شود‌.گراوند اظهار داشت: خبرنگاران باید ضمن بیان مشکلات و نقد کردن، از رسالت خود مراقبت کنند و باعث ایجاد نشاط و امید در جامعه شوند.

 

وی با تاکید بر اینکه مدیران و معاونان نباید در ایجاد ارتباط و تعامل با خبرنگاران کوتاهی کنند، گفت: مدیران باید ارتباط صمیمیانه با خبرنگاران داشته باشند. وی ادامه داد: زمانی که جامعه مشکل داشته باشد خبرنگار نیز به واسطه ی حضورش در جامعه تحث تاثیر قرار می گیرد.گراوند در پایان خاطرنشان ساخت: در شورای اداری به همه دستگاه های اجرایی تذکر می دهم که تعامل با خبرنگاران ایجاد شود و همچنین در دستگاه های اجرایی باید یک شاخص وجود داشته باشد و آن تعامل و ارتباط با اصحاب رسانه باشد.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین