امروز: چهارشنبه 01 خرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 17 مرداد 1397 - 00:59
به مناسبت روز خبرنگار

اتحاد خبر: فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر در مراسم بزرگداشت روز خبرنگار گفت: هنر خبرنگار آمیخته با ادب و تفکر و تعقل است. در این بزرگداشت که به همت بسیج رسانه ی استان بوشهر و با حضور فرمانده سپاه امام صادق (ع) و خبرنگار ارشد شبکه خبر، شهرام فرهادی و اصحاب رسانه برگزار شد، علی رزمجو ضمن گرامیداشت یاد شهدا و به ویژه شهدای ...

 

اتحاد خبر – ثریا شیری: در این بزرگداشت که به همت بسیج رسانه ی استان بوشهر و با حضور فرمانده سپاه امام صادق (ع) و خبرنگار ارشد شبکه خبر، شهرام فرهادی و اصحاب رسانه برگزار شد، علی رزمجو ضمن گرامیداشت یاد شهدا و به ویژه شهدای رسانه و شهید محمود صارمی و با تبریک روز خبرنگار، اظهار داشت: اگر به کارنامه ی درخشان یک خبرنگار دقت کنیم خواهیم دید که نقش اساسی در فرهنگ سازی یک جامعه را به خوبی ایفا می کند.

سردار رزمجو با بیان اینکه یک خبرنگار با کار خبری خود و با تلاش و جدیت، شکل دهنده به واقعیت های جامعه است، افزود: رسانه های گروهی و خبرنگاران تصویری را از جهان برای اقشار مختلف مردم شکل می دهند و سازمان دهی می کنند.

وی ادامه داد: هنر خبرنگار آمیخته با ادب و تفکر و تعقل است.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با تاکید بر اینکه خبرنگار به مردم آگاهی می دهد، بیان داشت: خبرنگار با قلم و زبان خود زنگ هشدار را به صدا در می آورد.

وی در ادامه گفت: یکی از رسالت های امروز خبرنگاران در عرصه های مختلف ایجاد امید و نشاط و امیدواری به آینده است.

 

 کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین