امروز: پنجشنبه 02 خرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 16 مرداد 1397 - 13:31

اتحاد خبر: مسئول ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: برترین های جشنواره فرهنگی ورزشی 'فراغت بانوان با ورزش' در بوشهر معرفی شدند.

اتحاد خبر: افسانه سیف زاده روز سه شنبه در اختتامیه این دور از بازی ها گفت: جشنواره یاد شده ویژه زنان و دختران به همت امور بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان و با همکاری هیات های ورزشی در مجموعه ورزشی شهید قادریان بوشهر برگزار شد.

 

به گزارش ایرنا، وی یادآور شد: در این جشنواره 120 نفر از بانوان و دختران بوشهری که نسبت های فامیلی درجه یک (مادر و دختر -خواهر با خواهر -خاله با خواهر زاده -عمه با برادر زاده -مادر بزرگ با نوه و دختر) در قالب گروه های 3 نفره در رشته های دارت ،طناب زنی، لی لی، یه قل دو قل ،بسکتبال و بدمینتون با یکدیگر رقابت کردند.
سیف زاده ادامه داد: در این رقابت ها محبوبه دادستان، جمیله عمادی و مریم شفیعی به عنوان تیم نخست معرفی شدند و بازیکنان رقیه غریبی، مریم باغبانی و نجمه فرهمندپور نیز به عنوان دومین تیم برتر معرفی شدند.
مسئول ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: حکیمه نیکفرجام، راضیه جمالی و مهدیه میرزا نیز تیم سوم این جشنواره لقب گرفتند.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین