امروز: سه شنبه 04 تير 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 02 اسفند 1391 - 09:50

به گزارش اتحاد جنوب و به نقل از اروم نيوز،فرار از سختی ها و غالب شدن به تمامی مشكلات كار هر انسان و یا موجودی نیست و بالاخره هر كدام نقظه ضعف های خود را دارند اما در این میان برخی موجودات بسیار جان سخت هستند.بسیاری می گویند سوسك ها می توانند حتی از حملات هسته ای نیز جان سالم به در ببرند اما موجودی در دنیا وجود دارد كه حتی از سوسك نیز جان سخت تر است و شاید تا به حال هیچ چیز از آن نشنیده باشید.


 

 

جانوری كه به هیچ وجه نمی میرد!/عكس

     
     

   

به گزارش اتحاد جنوب و به نقل از اروم نيوز،فرار از سختی ها و غالب شدن به تمامی مشكلات كار هر انسان و یا موجودی نیست و بالاخره هر كدام نقظه ضعف های خود را دارند اما در این میان برخی موجودات بسیار جان سخت هستند.

بسیاری می گویند سوسك ها می توانند حتی از حملات هسته ای نیز جان سالم به در ببرند اما موجودی در دنیا وجود دارد كه حتی از سوسك نیز جان سخت تر است و شاید تا به حال هیچ چیز از آن نشنیده باشید.

جانوری كه به هیچ وجه نمی میرد!/عكس"Tardigrades" كه البته به نام خرس آبی نیز شناخته می شود یكی از شگفت انگیزترین موجودات روی زمین است. این موجودات می توانند در سخت ترین شرایط زنده بمانند و به نام "بزرگترین بازمانده طبیعت" شناخته می شود.

نزدیك به ۹۰۰ گونه از این موجودات در طبیعت حضور دارند كه می توانند از شرایطی مانند: یخ زدن، تبخیر شدن، تشعشعات هسته ای و ... جان سالم به در برند و همچنین میانگین سن آن ها ۲۰۰ سال است.

جانوری كه به هیچ وجه نمی میرد!/عكس


آن ها بسیار كوچك و در حد ۱ میلی متر اندازه دارند و در بسیاری از نقاط دنیا از اعماق اقیانوس ها تا بالاترین نقطه كوه ها وجود دارند. این موجودات اگر در كنار هم قرار بگیرند می توانند دنیا را نابود كنند و چیزی حریف آن ها نیست.)بکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین