امروز: شنبه 04 اسفند 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 16 مرداد 1397 - 00:46
مدیر بیمارستان شهید گنجی برازجان خبر داد؛

اتحاد خبر: صبح دوشنبه جلسه توجیهی و بررسی زیر ساخت ها جهت استقرار اورژانس هوایی و بالگرد در بیمارستان شهید صادق گنجی برگزار گردید.

اتحاد خبر: صبح دوشنبه جلسه توجیهی و بررسی زیر ساخت ها جهت استقرار اورژانس هوایی و بالگرد در بیمارستان شهید صادق گنجی برگزار گردید.
به گزارش اتحاد خبر به نقل از روابط عمومی بیمارستان شهید صادق گنجی، مدیر بیمارستان شهید گنجی برازجان با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به نیاز مبرم بیماران و اعزام های  سریع و اهمیت این موضوع بیمارستان تمام تلاش خود را برای استقرار و استفاده از اورژانس هوایی به کار خواهد بست.

 


نظر غلامی افزود:  جهت استقرار بالگرد و تهیه جایگاه  بالگرد دو مکان در بیمارستان مورد بازدید و ارزیابی قرار گرفت که قرار است متعاقبا ارزیابی نهایی توسط اورزانس هوایی استان انجام و جهت اجرایی کردن و ساخت سکو به بیمارستان اطلاع داده شود .
آقای پور شمس معاون عملیات اورژانس استان نیز شرح کاملی از دستورالعمل این طرح ارائه داد و با توجه به نیاز مبرم بیمارستان جهت انتقال سریع بیماران به مراکز داخل و خارج از استان  و بالعکس بر لزوم بکارگیری اورژانس هوایی  تاکید کرد.
شایان ذکر است در این جلسه آاقای حسینی مسئول آموزش  اورژانس هوایی ، مترون،حراست و سوپر واریزهای بالینی بیمارستان نیز حضور داشتند .


کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1397/05/17 - 21:15
0
1
انشاالله که هر چه سریعتر بالگرد اختصاص بدن تا یکی از نیاز های مهم بیمارستان برطرف بشه
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین