امروز: يکشنبه 29 ارديبهشت 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 15 مرداد 1397 - 23:01
شهردار برازجان در دفتر اتحاد جنوب:

اتحاد خبر: شهردار برازجان به مناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار در دفتر هفته نامه ی اتحاد جنوب حضور یافت. به گزارش "اتحاد خبر"، محمدحسن محمدی، ضمن تبریک به مناسبت روز خبرنگار عنوان کرد: با توجه به وضعیت اقتصادی و مشکلات موجود به علاوه ی گرانی کاغذ و قیمت تمام شده ی بالا برای چاپ نشریه، مگر اینکه اهالی رسانه و مدیران مسئول نشریات عاشق ...

اتحاد خبر-زهره عرب: شهردار برازجان به مناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار در دفتر هفته نامه ی اتحاد جنوب حضور یافت.به گزارش "اتحاد خبر"، محمدحسن محمدی، ضمن تبریک به مناسبت روز خبرنگار عنوان کرد: با توجه به وضعیت اقتصادی و مشکلات موجود به علاوه ی گرانی کاغذ و قیمت تمام شده ی بالا برای چاپ نشریه، مگر اینکه اهالی رسانه و مدیران مسئول نشریات عاشق کارشان باشند وگرنه با این هزینه ها و دشواری کار، این شغل منفعت مالی چندانی در بر ندارد.

وی با اشاره به اهمیت حرفه خبرنگاری و مشکلات فراوانی که خبرنگار با آن روبرو است، گفت: رسالت خبرنگار، آگاهی بخشیدن به جامعه و روشنگری است.

در کنار مشکلات و مسائل دیگر اقدامات مثبت شهرداری را هم ببینیم

شهردار برازجان تصریح کرد: در کنار مشکلات و مسائل دیگر اقدامات مثبت شهرداری را هم ببینیم، خواهش من از شهروندان این است که پیش از انتقاد به تمام زوایای موضوع مورد نقد بنگرند.

وی اظهار داشت: یکی از اقدامات خوبی که در حال انجام است، اجرای پیست دوچرخه سواری در سمت راست جاده ی سلامت می باشد.

محمدی خاطرنشان کرد: مردم برازجان مردمی خوب و لایق بهترین ها هستند، مردم قدرشناس هستند و تلاش و اقدامات ما را می بینند، در عوض مسئول نیز باید در راستای انجام وظایف خود تلاش کند.شهردار برازجان تاکید کرد: من تا یک دقیقه قبل از رفتن نیز کار می کنم و برای اعطای فرصت خدمت، سجده ی شکر به جا می آورم. مهم این است که تلاش خود را در راستای پویایی و توسعه ی شهر به کار بسته ایم، و قضاوت اینکه چقدر این تلاشها ثمر داشته است با مردم می باشد.

محمدحسن محمدی با بیان اینکه اگر انتقادی شود مطمئنا می پذیریم، ابراز داشت: البته نقد و انتقاد باید در جهت درست انجام شدن کارها و بهبود شرایط باشد. ما و همه شهرداران گذشته برای خدمت و پیشرفت و توسعه شهر تلاش کرده ایم.


جامعه خبرنگاران و مخاطرات و آسیب هایی که این قشر را تهدید می کند درک کنیم

اکبر صابری، مدیرمسئول و سردبیر هفته نامه اتحاد جنوب ضمن تشکر از حضور شهردار برازجان در دفتر این رسانه، اظهار داشت: بایستی جامعه ی خبرنگاران و مخاطرات و آسیب هایی که این قشر را تهدید می کند درک کنیم.

وی افزود: خبرنگار به دنبال عزت و اعتبار شخصی نیست، بلکه به دنبال احترام حرفه ای و اهمیت به حرفه اش می باشد.

صابری با اشاره به اینکه وظیفه رسانه ها فرهنگسازی و پرداختن به مسائل فرهنگی است، اظهار داشت: همچنین مسئله ی ارتقاء فرهنگ شهروندی و کار بر روی این موضوع از جمله وظایف شهرداری است. این می تواند زمینه ساز یک تعامل دوطرفه و ارتباط موثر باشد.

وی با بیان اینکه هر کار خوبی امکان بهتر شدن را دارد، ادامه داد: نهادینه کردن فرهنگ شهروندی توسط رسانه ها و مجموعه ی شهرداری می تواند به ارتقای فرهنگ شهروندی کمک نماید.

رسانه ها و نشریات ظرفیت و امکان خوبی برای فرهنگسازی هستند

مدیرمسئول و سردبیر هفته نامه اتحاد جنوب گفت: رسانه ها و نشریات ظرفیت و امکان خوبی برای فرهنگسازی هستند و نشریات همواره توانسته اند تاثیرات مثبتی بر نهادینه کردن فرهنگ شهروندی داشته باشند. لذا شهرداری تمهیداتی بیاندیشد تا با تعامل و استفاده از رسانه ها سطح فرهنگ شهروندی را ارتقا دهیم.

اکبر صابری با اشاره به اینکه ظرفیت نقدپذیری شما به عنوان شهردار قابل تقدیر است، تصریح کرد: هر فردی که به عنوان مسئول قبول مسئولیت می نماید، علاوه بر انتقادات به جا، باید ظرفیت و تحمل پذیرش نقدهای بیجا را نیز داشته باشد و سعه صدر بیشتری را به خرج دهد. شهروندان و مردم نیز درخواست ها و انتقاداتی دارند و گاه از تمام جزئیات یک موضوع اطلاع و آگاهی ندارند که نیاز به شفاف سازی و یا در پیش گرفتن برخورد صحیح می باشد.


کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین