امروز: شنبه 01 مهر 1396
    طراحی سایت خبری
جستجو:

اتحاد خبر:مداح اهل بیت نوحه خوانی را عشق خود دانست و از شغل خود چنین گفت: مداحی شغل من نیست و به نوعی می توان گفت مداحی عشق و علاقه من هست، شغل من آزاد است. تا به امروز نیز بابت مداحی ام هیچگونه هزینه ای دریافت نکرده و برای امام حسین نرخ تعیین نکرده ام. هر چند از برخی مساجد هدایایی دریافت می کنم ولی هیچوقت شرط...

ارسال شده حدود 9 ساعت پيش در دین و معارف ، بازديد: 283 - نظر (0)
اتحاد خبر: سفارش‌های مکرر امام خمینی درباره برگزاری عزاداری سنتی، فلسفه و انگیزه‌ای داشت که با گذشت زمان اهمیت و انگیزه آنهمه اصرار ایشان بر این موضوع فهمیده می‌شود.
ارسال شده حدود 3 روز پيش در دین و معارف ، بازديد: 45 - نظر (0)

اتحاد خبر: شهدای انقلاب اسلامی به قیمت خون خود، آبروی اسلام، قرآن، پیامبر و استقلال مملکت را حفظ کردند و حرکتی که آنها در این انقلاب از خود نشان دادند در طول تاریخ بی نظیر بوده است.اکنون بر ماست که راه و یاد ایشان را زنده نگه داریم و نگذاریم خون پاکشان پایمال بشود، چراغ راه آینده ما شعار آزادگی و فداکاری شهدای ماست...

ارسال شده حدود 4 روز پيش در دین و معارف ، بازديد: 1343 - نظر (10)

اتحادخبر- محمد محتشمی: واژه اصلاح دارای معانی متعددی می باشد. صلح: از ماده صلاح به معنی شایستگی است. صلح، از مصالح به معنی آشتی است. اصلح: اصلح، یُصلحُ، اصلاح به معنی بهبود بخشیدن، صلح و سازش برقرار کردن و سامان دادن نابسامانی ها، ایجاد امنیت، آرامش و اصلاح کجروی های دینی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و... بر پایه قوانین دینی است.

ارسال شده حدود 21 روز پيش در دین و معارف ، بازديد: 119 - نظر (0)
اتحادخبر- سجاد واعضی: اين مقاله و يا يادداشت با اين زمينه  و دیدگاه وارد شده كه مولفه هاي معنوي زيستن و معنوي بودن را مي توان با مطالعه و تدبر در آيات قرآني  از قرآن كريم بدست آورد و درسايه سار دلپذير گزاره هاي قرآني مي توان معنوي بود و معنويت خود را عمق بخشيد.دیدگاه اینجانب اینست که قرآن کریم سراسر قدسی و معنوی می باشد و معنویت، صفت تمام...
ارسال شده حدود 30 روز پيش در دین و معارف ، بازديد: 207 - نظر (0)

اتحاد خبر:توکل و اعتماد به خدا در قرآن کریم و احادیث معصومین (ع) بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

ارسال شده حدود 1 ماه پيش در دین و معارف ، بازديد: 153 - نظر (0)

اتحاد خبر:سوالی که شاید خیلی ها در زندگی دچار آن شده باشند این است که واقعا معنای توکل چیست و چگونه می توان به آن دست یافت.

ارسال شده حدود 1 ماه پيش در دین و معارف ، بازديد: 152 - نظر (0)

اتحاد خبر:در این مقاله بررسی می کنیم که معنای ایمان چیست و نشانه ایمان واقعی و مراتب ایمان به خدا را بیان می نماییم.

ارسال شده حدود 1 ماه پيش در دین و معارف ، بازديد: 97 - نظر (0)

اتحاد خبر:در این مطلب عوامل کاهش رزق و روزی از دیدگاه اسلام و با توجه به قرآن کریم و روایات اهل بیت (ع) مورد بررسی قرار می گیرد تا متوجه شویم چه چیزهایی باعث کم شدن رزق و روزی میشود.

ارسال شده حدود 1 ماه پيش در دین و معارف ، بازديد: 75 - نظر (0)

اتحادخبر: امام باقر(ع) در پاسخ به این سوال که فرج چه‌زمانی خواهد بود، فرمودند: هیهات، هیهات!فرج نخواهد رسید، تا شما غربال شوید باز غربال شوید و باز غربال شوید، تا کدرها برود و صاف‌ها بماند.

ارسال شده 3 ماه پيش در دین و معارف ، بازديد: 198 - نظر (0)

اتحادخبر: اعمال شب‌های قدر بر دو نوع است؛ یکی آن‌که در هر سه شب باید انجام داد و دیگر آن‌هایی‌ که مخصوص هر شبی است.

ارسال شده 3 ماه پيش در دین و معارف ، بازديد: 342 - نظر (0)

اتحادخبرـ غلامرضا خیاط: رمضان، ماه نزول قرآن، میهمانی خدا، میزبان حضرت احدیت و  مبهمان بنده های او، ماه درک کردن، تحمل و تامل.

ارسال شده 3 ماه پيش در دین و معارف ، بازديد: 288 - نظر (0)

اتحادخبر: روایت شده که هر کسی در شب اول ماه رمضان غسل کند تا ماه رمضان آینده‏ خارش بدن به او نرسد، همچنین ۳۰ کف آب بر سر بریزد تا ماه رمضان آینده‏ با طهارت معنوى باشد.

ارسال شده 4 ماه پيش در دین و معارف ، بازديد: 373 - نظر (0)

اتحادخبر: در بین ماه های سال، ماه رمضان، از قداست و جایگاه ویژه ای برخوردار است و اعمال مستحبی در این ماه از فضیلت بسیاری برخوردار است.

ارسال شده 4 ماه پيش در دین و معارف ، بازديد: 337 - نظر (0)

اتحادخبر: زینب(س) بانویی که نه تنها در زنان، بلکه در مردان عالم، کمتر نظیرش را می‌توان دید. توانا بانویی که عالی‌ترین نمونه‌ای از شهامت و دلیری، دانش و بینش، کفایت و خردمندی، قدرت روحی و تشخیص موقعیت بوده وهر وظیفه‌ای از وظایف گوناگون اجتماعی را که به عهده گرفت، به خوبی انجام داد.

ارسال شده 5 ماه پيش در دین و معارف ، بازديد: 302 - نظر (1)

اتحادخبر: ماه رجب فصل روییدن جوانه‌های عاشقانه زیستن و ماه شست‌وشوی دل و جان از زنگارهای گناه و غفلت و آماده شدن برای ورود به ضیافت‌الله اعظم است.

ارسال شده 6 ماه پيش در دین و معارف ، بازديد: 312 - نظر (0)

اتحادخبر: حجت الاسلام سرلک گفت: اوج حرکت انبیا این است که به جایگاه رضای خدا برسند. اما حضرت زهرا(س) جایگاهی دارند که «ان الله یرضی لرضا فاطمه» یعنی خدا با خشنودی و رضایت فاطمه(س) خشنود می شود.

ارسال شده 6 ماه پيش در دین و معارف ، بازديد: 302 - نظر (0)
اتحاد خبر: «زهرا (س) در لغت به معنی درخشنده و نورانی است که این لقب به دلیل عبادت‌های حضرت صدیقه طاهره (س) از سوی پیامبر (ص) به ایشان داده شده است، به طوری که نام دانشگاه الازهر مصر که در زمان فاطمیون در این کشور تاسیس شده، برگرفته از نام حضرت فاطمه (س) است.»
ارسال شده 7 ماه پيش در دین و معارف ، بازديد: 387 - نظر (0)
اتحادخبر: خداوند در قرآن کریم از توبه ای با عنوان توبه نصوح سخن می گوید.
ارسال شده 9 ماه پيش در دین و معارف ، بازديد: 490 - نظر (0)
اتحادخبر: هر دو بزرگوار حجت خداوند روی زمین هستند و آن چه موجب غیبتشان شد، وجود فسادی بوده است که زمین و آسمان ها را در برگرفته بود.
ارسال شده 9 ماه پيش در دین و معارف ، بازديد: 103 - نظر (0)
صفحات: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین