امروز: يکشنبه 28 آبان 1396
    طراحی سایت خبری
جستجو:

اتحادخبر: "خاطرات تدریس" / به ثمر نشستن ایده های آموزشی / محمد علی جلالیان: با راهنمایی های بنده و حضور به موقع همین اولیا با فرزندان خود در کلاس، در روزهای تدریس باعث به ثمر.../"خاطرات تحصیل"/خاطره ای از دبیر عربی/صدیقه توسلی: در یکی از روزهای پایانی ماه خرداد امتحان عربی داشتیم که هم بصورت کتبی و هم  شفاهی برگزار می شد.در روز...

ارسال شده حدود 13 ساعت پيش در گزارش و گفتگو ، بازديد: 65 - نظر (0)
اتحاد خبر: آزیتا حاجیان دارای مدرک تحصیلی لیسانس در رشته بازیگری و کارگردانی تئاتر از دانشگاه هنر است. او فعالیت هنری خود را با تئاتر از دهه پنجاه خورشیدی و ایفای نقش در نمایش «خورشید خانم آفتاب کن» آغاز کرد.
ارسال شده حدود 14 ساعت پيش در گزارش و گفتگو ، بازديد: 34 - نظر (0)
اتحاد خبر: همه آقایان از اینکه زنان به لحاظ احساسی قوی‌تر شوند، نگران می‌شوند. بله مسلماً زنی که به لحاظ احساسی مسلط‌تر است، مدیر و مادر بهتری است و از بقیه دروازه‌های زندگی هم با سلامت بیشتری می‌گذرد.
ارسال شده حدود 3 روز پيش در گزارش و گفتگو ، بازديد: 69 - نظر (0)
اتحاد خبر: نویسنده و کارگردان نام‌آشنای سینمای ایران این روزها با آخرین ساخته خود، ملی و راه‌های نرفته‌اش، در سینماهای ایران میهمان است. مرور آثار میلانی و کارنامه سینما‌یی او در طی سالیان فعالیتش، نشان از آن دارد که توجه همیشگی او به مسائل زنان و خانواده بوده است.
ارسال شده حدود 4 روز پيش در گزارش و گفتگو ، بازديد: 68 - نظر (0)
اتحاد خبر: آنهایی كه نقش هما در« پنجمین خورشید‌» و نقش آیدا را در« پنج كیلومتر تا بهشت» به یاد دارند خوب می دانند كه تصور این نقش‌ها بدون چهره آرام شبنم قلی خانی امكان پذیر نمی‌توانست باشد.
ارسال شده حدود 6 روز پيش در گزارش و گفتگو ، بازديد: 100 - نظر (0)
اتحاد خبر: ادوارد اسنودن، کارمند سابق سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) و پیمانکار سابق آژانس امنیت ملی (ان‌اس‌ای) این کشور، تنها در یک روز زندگی‌اش را دوپاره کرد؛ همان روزی که تصمیم گرفت قید رفاه و امنیت شخصی‌اش را بزند و اسناد محرمانه سازمان‌های اطلاعاتی ایالات‌متحده را افشا کند.
ارسال شده حدود 6 روز پيش در گزارش و گفتگو ، بازديد: 62 - نظر (0)
اتحاد خبر: دولتشاهی در مقطعی درگیری حاشیه ای بزرگ شد، اما آنقدر و درایت و عشق به هنر داشت که نگذارد حاشیه ها به اصل زندگی و هنرش لطمه بزنند.
ارسال شده حدود 8 روز پيش در گزارش و گفتگو ، بازديد: 114 - نظر (0)

اتحاد خبر: دکتر عبدالجلیل مرداسنگی، ساکن جزیره قشم می باشد. او دارای مدرک دکترا در رشته تاریخ ایران اسلامی، استاد دانشگاه و همچنین سردبیر و مدیرمسئول دو ماهنامه فرهنگ، میراث و گردشگری می باشد. اتحاد جنوب گفتگوی کوتاهی با او انجام داده است، که شما را به خواندن آن دعوت می کنیم.

ارسال شده حدود 12 روز پيش در گزارش و گفتگو ، بازديد: 66 - نظر (0)
اتحاد خبر: به گزارش وب سایت ایران تئاتر - پیمان شیخی؛ عزت الله رمضانی فر، از جمله بازیگرانی است که طی دهه ی چهل با حضور در دانشکده ی هنرهای دراماتیک و تلمذ در محضر اساتیدی بی همتایی همچون استاد حمید سمندریان، پای به دنیای حرفه ای تئاتر کشورمان نهاد و سپس با حضور در یکی از بی تکرارترین گروه های تئاتر کشورمان که در اداره ی برنامه های تئاتر فعالیت داشت، در آثار ماندگار تئاتری زمان خود ایفای نقش کرد.
ارسال شده حدود 12 روز پيش در گزارش و گفتگو ، بازديد: 79 - نظر (0)
اتحاد خبر: محمود فرشچیان نقاش نام آشنای ایرانی است كه كارنامه درخشان و پربارش بر هیچ‌كس پوشیده نیست. او آثار مشهوری را خلق كرده كه با نگاهی عمیق می‌توان آن را بخشی از هویت مشترك فرهنگی مردم ایران دانست...
ارسال شده حدود 12 روز پيش در گزارش و گفتگو ، بازديد: 76 - نظر (0)

اتحادخبر: "خاطرات تدریس" / رفع مشکل تکلمی دانش آموزم با آینه / ژیلا آزادپوریک آینه کوچک در کیف خود حمل می کردم و در ساعات استراحت دانش آموز فوق را کنار .../"خاطرات تحصیل"/ خاطره اولین روز مدرسه من/ محمدرضا برامکی: با یک تانکر نفت کش که میخواست به خوزستان برود سوار شدم، راننده گفت: کجا میخوای بری پسر، گفتم: برمک. گفت بلدی ؟گفتم: ها ...

ارسال شده حدود 12 روز پيش در گزارش و گفتگو ، بازديد: 164 - نظر (1)
اتحاد خبر: قهرمان کرمانشاهی وزنه‌برداری ایران که در ٢٥ سالگی دومین مدالش در المپیک را کسب کرد، یک‌سال پرهیاهو را پشت سر گذاشته است.
ارسال شده حدود 13 روز پيش در گزارش و گفتگو ، بازديد: 82 - نظر (0)
اتحاد خبر: از استاد شهرام ناظری سخن می‌گوییم، ‌برنده نشان «لوژیون دونور» فرانسه، برنده جایزه «اسطوره زنده» از دانشگاه یوسی‌اِل‌اِی، برنده جایزه «کونکورز» موسیقی فولکلور در سال 1975 و کلیددار مقبره شمس تبریزی در خوی. ناظری برای همه ما نامی آشناست.
ارسال شده حدود 13 روز پيش در گزارش و گفتگو ، بازديد: 62 - نظر (0)
اتحاد خبر: فتاح میگوید؛ «من راجع به قطع یارانه‌ها از یک سال پیش با آقای روحانی صحبت کردم و گفتم که من مسئولیت قطع یارانه‌ها را می‌پذیرم». او خطاب به روحانی گفته بود: «از چه می‌ترسید که یارانه‌‌ها را قطع کنید من فحش‌ها را می‌پذیرم؛ به‌هرحال این کارها فحش‌خوری هم دارد».
ارسال شده حدود 14 روز پيش در گزارش و گفتگو ، بازديد: 54 - نظر (0)
اتحاد خبر: حسن روشن، بازیکن نامی فوتبال ایران، فوتبال خود را از تاج شروع کرد. ‌سال ١٣٥٠ نخستین حضور روشن در تاج بود که این حضور تا ‌سال ١٣٥٧ ادامه یافت.
ارسال شده حدود 18 روز پيش در گزارش و گفتگو ، بازديد: 82 - نظر (0)
اتحاد خبر: «اینها همه‌اش بهانه‌ است. زن‌هایی که فال می‌گیرند در استیصال مطلقند. می‌دانی؟ یک‌جورهایی در نقش و نگارهای قهوه دنبال نقش یار می‌گردند ...»
ارسال شده حدود 19 روز پيش در گزارش و گفتگو ، بازديد: 80 - نظر (0)
اتحاد خبر: سن شناسنامه‌ای او فاصله چندانی با چهل سالگی ندارد اما سن ظاهری او بسیار کمتر نشان می‌دهد. دلیلش ظاهر پرنشاط و با انرژی است که دارد و اخلاق او هم به همین شکل است.
ارسال شده حدود 19 روز پيش در گزارش و گفتگو ، بازديد: 68 - نظر (0)
اتحاد خبر: یک دهه از رفتن او می گذرد. کسی که داغش به دل خیلی ها ماند از جمله ورودی های 86 دانشکده ادبیات تهران.
ارسال شده حدود 19 روز پيش در گزارش و گفتگو ، بازديد: 71 - نظر (0)
اتحاد خبر: انتقاد تند محمود شهریاری از رویه جذب بازیگران برای اجرای برنامه ها. این مجری با سابقه در گفتگو با ما، دلایل مخالفت خود را توضیح داده است. او همچنین نظرش درباره رامبد جوان و مهران مدیری را بیان کرده و عملکرد کامران تفتی را زیر سوال برده است.
ارسال شده حدود 19 روز پيش در گزارش و گفتگو ، بازديد: 67 - نظر (0)
اتحاد خبر: «در عرف دنيا لغو رواديد، تسهيلات صدور رواديد (صدور ويزاي فرودگاهي يا مدت‌دار و چند بار ورود) از معيارهاي ارزش‌گذاري گذرنامه است. هر چند بررسي‌ها و ارزش‌گذاري‌هاي موسسات خارجي را نمي‌توانيم ملاك تعيين ارزش گذرنامه ايراني قرار دهيم، اما حتي اگر به نتايج اين پژوهش‌ها هم استناد كنيم، مشاهده مي‌كنيم كه ارزش و اعتبار گذرنامه ايراني در سال‌هاي اخير افزايش داشته است.»
ارسال شده حدود 24 روز پيش در گزارش و گفتگو ، بازديد: 71 - نظر (0)
صفحات: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین