امروز: شنبه 06 خرداد 1396
    طراحی سایت خبری
جستجو:

اتحادخبر- وحید عبد علی پور: مطبوعات محلی با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل هایی همچون آشنایی با فرهنگ، رسوم، خلقیات و افکار عمومی جوامع محلی و واقف بودن به مسائل، مشکلات و چالش های آنها، می توانند نقش اساسی در شفاف سازی، هوشیارسازی، بسیج گری و ترغیب شهروندان محلی داشته باشند. این نشریات با توجه به گستره پوشش محلی خود...

ارسال شده حدود 7 ساعت پيش در گزارش و گفتگو ، بازديد: 32 - نظر (0)
اتحاد خبر: آرام و سربه‌زیر به نظر می‌رسد اما یک ساعت که از هم‌نشینی با او بگذرد، می‌توان فهمید آن‌قدرها هم ساکت و آرام نیست!
ارسال شده حدود 5 روز پيش در گزارش و گفتگو ، بازديد: 63 - نظر (0)
اتحاد خبر: رضا یزدانی که «تیک آف» را به عنوان بازیگر روی اکران دارد، از این فیلم، نقش شیرو، مسیر آینده اش در سینما و چند نکته دیگر گفته.
ارسال شده حدود 10 روز پيش در گزارش و گفتگو ، بازديد: 65 - نظر (0)
اتحاد خبر: مسی ایرانی؛ این لقبی بود که به رضا پرستش داده بودند و وقتی برای اولین بار عکس هایش را در فضای مجازی دیدیم با خودمان گفتیم حتما در عکس این طوری افتاده و از نزدیک خیلی هم نباید شبیه مسی باشد. واقعیت اما این بود که شباهت او به مسی از نزدیک بسیار شبیه تر از آن چیزی است که فکرش را بکنیم.
ارسال شده حدود 14 روز پيش در گزارش و گفتگو ، بازديد: 117 - نظر (0)

اتحادخبر- مجید کمالی پور: وسط اردیبهشت وسفر به دیار پارس .. میگن اردیبهشت شیراز بهشت است اما تنها شیراز نیست ..اولین تجربه سفر دست جمعی با مینی بوس... حاج مسعود ورزش صبگاهیش را خیلی وقت بود تمام کرده بود که مینی بوس اومد...

ارسال شده حدود 18 روز پيش در گزارش و گفتگو ، بازديد: 939 - نظر (2)

اتحاد خبر:گفتگوی خانه فرهنگ دشتستان با خانم طیبه دریسی به مناسبت دوازدهم اردیبهشت (روز معلم) با موضوع "بررسی وضعیت آموزش در دشتستان....

ارسال شده حدود 21 روز پيش در گزارش و گفتگو ، بازديد: 172 - نظر (1)

اتحادخبر: سال ورزشی 95- 96 نیز برای ورزش ما در حال اتمام است و آخرین نماینده ورزش ما با انجام بازی تنها یک مسابقه باقی مانده به کار خود پایان می دهد. خواسته مسئولین ورزشی، ورزشکاران و ورزش دوستان، حمایت بیشتر دستگاههای دولتی و خصوصی از ورزش پر انرژی و پر استعداد دشتستان است که در این راستا با امین آذربان مدیرعامل جوان پرسپولیس برازجان...

ارسال شده حدود 23 روز پيش در گزارش و گفتگو ، بازديد: 294 - نظر (2)

اتحادخبر: اگر بخواهیم بصورت کلی عرض کنم فوتبال امروز با گذشته فقط تعصب و عرق به پیراهن باشگاه، در دوره ای که ما فوتبال بازی می کردیم خبری از پول و مسائل مالی نبود، اما امروز فقط مسائل مالی حرف اول را می زند در ضمن هواداران در بازی تمرینی هم حضور چشمگیر داشتند.اما امروز فوتبال شهر بی روح و کسل آور شده است.

ارسال شده حدود 25 روز پيش در گزارش و گفتگو ، بازديد: 1145 - نظر (2)
اتحاد خبر: زمان زیادی از حضور پژمان جمشیدی در عرصه تصویر نمی‌گذرد، اما حضور در فیلم‌هایی که موفقیت بسیاری در گیشه کسب کرد و سریال‌های پرمخاطب، پژمان جمشیدی را به‌عنوان بازیگر بیشتر به مخاطب معرفی کرد، اما ظاهرا جمشیدی به موفقیت‌های اخیرش به شکل دیگری نگاه می‌کند.
ارسال شده حدود 26 روز پيش در گزارش و گفتگو ، بازديد: 74 - نظر (0)

اتحاد خبر :حمیده جاهدین محمدی ؛ نویسنده ، رمان نویس و محقق ، فارغ التحصیل رشته زیست شناسی که از دوران نوجوانی به نوشتن می پرداخته است. بیشتر داستان ها و مقاله های ایشون به صورت غیر رسمی یا به شیوه نشر الکترونیک در فضای مجازی منتشر شده که رتبه استانی هم برای مقاله هایشان داشته اند. رمان خاطرات مرده اولین اثر رسمی چاپ شده...

ارسال شده حدود 27 روز پيش در گزارش و گفتگو ، بازديد: 432 - نظر (2)
اتحاد خبر: گفت و گو با کامیار شاپور که خودش نقاش است، پدرش نقاش و کارتونیست (پرویز شاپور) و مادرش شاعر معاصر (فروغ فرخ زاد) سخت است، سختی اش به این خاطر است که از کجا شروع شود.
ارسال شده حدود 1 ماه پيش در گزارش و گفتگو ، بازديد: 56 - نظر (0)
اتحاد خبر: گفتگو با رضا عطاران کلا کار سخت و در عین حال ممتنعی است؛ سخت از این بابت که باید به مصاف آدمی بروی که برخلاف تصور، خیلی سخت حرف می زند و حرف کشیدن از او به این آسانی ها نیست.
ارسال شده حدود 1 ماه پيش در گزارش و گفتگو ، بازديد: 114 - نظر (0)
اتحاد خبر: مارتین اسکورسیزی در آخرین فیلم به نمایش درآمده‌اش سکوت به ژاپن قرن هفده سر زده و ضمن روایت داستانی درباره سفر دو کشیش پرتغالی نقبی زده است به مسائلی چون ایمان و بی‌ایمانی که همیشه در آثارش دغدغه‌ای عمده بوده است.
ارسال شده حدود 1 ماه پيش در گزارش و گفتگو ، بازديد: 125 - نظر (0)
اتحاد خبر: نرگس کلباسی‌اشتری، دختر ایرانی که اکنون در ایران خیلی‌ها او را می‌شناسند، تا سال گذشته چندان شناخته‌شده نبود. 
ارسال شده حدود 1 ماه پيش در گزارش و گفتگو ، بازديد: 166 - نظر (0)

اتحاد خبر:مصاحبه و گفتگوی مجازی خانه فرهنگ دشتستان با دبیر جشنواره داستان کوتاه "پرراس" در تاریخ بیست و دوم فروردین ماه نود و شش...

ارسال شده حدود 1 ماه پيش در گزارش و گفتگو ، بازديد: 259 - نظر (2)

اتحادخبر: گفتگوی جالب وخواندنی اتحادخبر با محمد جمالی، گلر اسبق و مربی کنونی فوتسال برازجان که نقش اساسی در دگرگونی فوتسال مدرن در دشتستان را ایفا کرده است. با سلام لطفا خودتان را معرفی بفرمایید. با سلام خدمت مردم شریف دشتستان اینجانب کوچک شما محمدجمالي هستم./ از چه سالی و چگونه به فوتسال برازجان معرفی شدید؟ اولین بار سال 84با جمعی از دوستان...

 

ارسال شده حدود 1 ماه پيش در گزارش و گفتگو ، بازديد: 173 - نظر (0)
اتحاد خبر: هر چقدر هم بخواهی او را در قد و قامت فرید جنگلبرد به عنوان بازیگر به یاد بیاوری و روی کارنامه کارگردانی اش در سینما و تلویزیون متمرکز شوی، باز هم این «خندوانه» است که سایه سنگین خود را بر کارنامه حرفه ای رامبد جوان تحمیل می کند.
ارسال شده حدود 1 ماه پيش در گزارش و گفتگو ، بازديد: 101 - نظر (0)
اتحاد خبر: وقتی در دفتر کارش حاضر می شوم، مهلت می خواهد تا بخشی از روزنامه ای را که در دست دارد، به اتمام برساند و برای این گفت و گو حاضر شود. وقتی با او موضوع بحث را در میان می گذارم، کمی درنگ می کند و یک راست سر اصل مطلب می رود. اکبر ترکان، مشاور رییس جمهور، معتقد است «اشتغال» گره اصلی اقتصاد ایران است.
ارسال شده حدود 1 ماه پيش در گزارش و گفتگو ، بازديد: 100 - نظر (0)

اتحادخبر: محمدرضا فیاض فر، هنرمند طنزپرداز متولد سال 1350 ساکن برازجان به همراه محمد رحیمی متولد 1354، متولد و ساکن شبانکاره در عصری دلپذیر از روزهای شلوغ و پرهیاهوی اسفند ماه مهمان دفتر تحریریه اتحاد جنوب شدند و با این زوج هنرمند گفتگویی جذاب و خودمانی انجام دادیم. با اتحاد جنوب همراه باشید: به راستی هنر دمیدن روح تعهد در انسان هاست ...

ارسال شده حدود 1 ماه پيش در گزارش و گفتگو ، بازديد: 936 - نظر (4)
اتحاد خبر: «آکیه آبه» زنی آرام و خونسرد است که اصلا به نظر نمی رسد 54 سال داشته باشد. متولد توکیو و چپ دست است. او در سال 1987 میلادی با آقای «شینزو آبه» نخست وزیر ژاپن ازدواج کرده ولی فرزندی ندارد.
ارسال شده حدود 1 ماه پيش در گزارش و گفتگو ، بازديد: 145 - نظر (0)
صفحات: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین