امروز: چهارشنبه 21 آذر 1397
    طراحی سایت خبری
جستجو:

اتحاد خبر: رئیس ستاد روز کیش، از برگزاری نخستین بزرگداشت روز کیش خبر داد و خواستار مشارکت همه شهروندان در برپایی پر رونق این مراسم شد.

ارسال شده حدود 1 ماه پيش در استان هرمزگان ، بازديد: 473 - نظر (0)
اتحاد خبر: رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از صدور محکومیت قطعی به بیش از 66 سال حبس، ضبط تمامی اموال حاصل از جرم به نفع دولت و انتشار حکم محکومیت برای سردسته و اعضای باند یوسف کدیور، بزرگترین شبکه ضرب و توزیع سکه های تقلبی طلا با اتهاماتی چون تهیه و توزیع هزاران قطعه سکه تقلبی بهارآزادی، جعل پلمب، مهر و نشان طلافروشی ها، صرافی ها و بانک مرکزی و ایجاد اخلال در بازار سکه خبر داد.
ارسال شده حدود 1 ماه پيش در استان هرمزگان ، بازديد: 546 - نظر (0)

اتحاد خبر: معاون سیاسی و امنیتی استانداری هرمزگان گفت: با توجه به نیاز توسعه پایدار جزیره هرمز باید ظرفیت های گردشگری این جزیره مورد توجه بیشتری قرار گیرد.

ارسال شده 3 ماه پيش در استان هرمزگان ، بازديد: 224 - نظر (0)
اتحاد خبر: یوسفیان ملا با بیان اینکه اقدام هندی‌ها در بهره‌برداری از بندر چابهار قابل تقدیر است، گفت: آب و خاک یک کشور قابل واگذاری نیست و حتی تغییر جزیی خطوط مرزی هم نیازمند رای چهار پنجم نمایندگان مجلس است.
ارسال شده 3 ماه پيش در استان هرمزگان ، بازديد: 152 - نظر (0)

اتحاد خبر: در پی وقوع درگیری با افراد مسلح در میناب، دو مأمور نیروی انتظامی استان به شهادت رسیدند.

ارسال شده 3 ماه پيش در استان هرمزگان ، بازديد: 237 - نظر (0)

اتحاد خبر: استاندار هرمزگان گفت: هیچ‌گونه مجوز صیدی به چینی‌ها در آب‌های عمان و خلیج‌فارس واگذار نشده است. به گزارش «اتحاد خبر»، فریدون همتی ضمن تکذیب واگذاری مجوز صید به شناورهای چینی، از حمایت تسهیلاتی استانداری هرمزگان برای خرید شناورها و تجهیزات صیادی ویژه در آب های عمیق خبر داد و گفت: صیانت و حمایت از تامین معاش صیادان و ...

ارسال شده 4 ماه پيش در استان هرمزگان ، بازديد: 1025 - نظر (0)
اتحاد خبر: استاندار هرمزگان گفت: هیچ‌گونه مجوز صیدی به چینی‌ها در آب‌های عمان و خلیج‌فارس واگذار نشده است.
ارسال شده 4 ماه پيش در استان هرمزگان ، بازديد: 269 - نظر (0)

اتحاد خبر: هنرمند محرق کار در هرمزگان گفت: هنر محرق از جمله هنرهایی است که در ایران کمتر شناخته شده و گاهی با هنر معرق اشتباه گرفته می شود.

ارسال شده 4 ماه پيش در استان هرمزگان ، بازديد: 204 - نظر (0)
اتحاد خبر: دو زمین‌لرزه‌ پیاپی به بزرگای 4.7 و 5.7 ریشتر در مقیاس امواج درونی زمین صبح امروز "رویدر" هرمزگان را لرزاند.
ارسال شده 5 ماه پيش در استان هرمزگان ، بازديد: 134 - نظر (0)
اتحاد خبر: مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی هرمزگان از کمک ۵۰میلیارد تومانی معاون امور عمرانی دفتر مقام معظم رهبری برای آبرسانی به بشاگرد خبر داد.
ارسال شده 5 ماه پيش در استان هرمزگان ، بازديد: 163 - نظر (0)

اتحاد خبر: عکاس زمان جنگ گفت: حاصل۱۹۳ مأموریت جنگی ثبت ۱۲ هزار عکس بود.

ارسال شده 5 ماه پيش در استان هرمزگان ، بازديد: 162 - نظر (0)
اتحاد خبر: معاون عملیات سازمان امداد و نجات هلال احمر، جزئیات زمین لرزه بامدادی در مرز استان های کرمان و هرمزگان را تشریح کرد.
ارسال شده 5 ماه پيش در استان هرمزگان ، بازديد: 110 - نظر (0)
اتحاد خبر: زلزله ای به بزرگی 4.2 ریشتر در ساعت چهار و 16 دقیقه و 34 ثانیه بامداد امروز (پنجشنبه) منطقه زیارتعلی هرمزگان را لرزاند.
ارسال شده 6 ماه پيش در استان هرمزگان ، بازديد: 133 - نظر (0)
اتحاد خبر: معاون هماهنگی اموراقتصادی استانداری هرمزگان گفت: ساعت کاری دستگاه های اجرایی هرمزگان با توجه به مصوبه هیئت محترم وزیران در راستای کاهش مصرف انرژی کاهش پیدا کرد.
ارسال شده 6 ماه پيش در استان هرمزگان ، بازديد: 144 - نظر (0)

اتحاد خبر: آتش سوزی سطح وسیعی از باغها و نخلستانهای میناب را از بین برد و خسارت های سنگینی به بار آورد، خساراتی که باغداران منتظر جبران آن از سوی مسئولان امر هستند.

ارسال شده 6 ماه پيش در استان هرمزگان ، بازديد: 147 - نظر (0)

اتحاد خبر: مدیرعامل منطقه آزاد کیش از تکمیل زیرساخت های فرودگاهی جزیره کیش برای تبدیل شدن به هاب هوایی بین المللی خبر داد. به گزارش «اتحاد خبر»، محمد ابراهیم انصاری لاری و جمعی از معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد کیش در بازدید از عملیات احداث باند جنوبی فرودگاه کیش گفت: عملیات تکمیل این باند فرودگاهی به دلیل اختلاف با پدافند هوایی ...

ارسال شده 6 ماه پيش در استان هرمزگان ، بازديد: 211 - نظر (0)

اتحاد خبر:

ارسال شده 7 ماه پيش در استان هرمزگان ، بازديد: 168 - نظر (0)

اتحاد خبر: کاهش شدید منابع آبی در پشت سدها نگرانی ها از جیره بندی آب در شهر بندرعباس را جدی تر کرده تا آنجا که اگر رفتار مصرفی تغییر نکند مسئولان ناگزیر به نوبت بندی آب هستند. به گزارش «اتحاد خبر»؛ با نزدیک شدن به فصل تابستان و افزایش مصرف آب شرب، مسئولان از افزایش مصرف و کاهش ذخیره آبی در پشت سدهای استقلال و نیان ابراز نگرانی ...

ارسال شده 7 ماه پيش در استان هرمزگان ، بازديد: 196 - نظر (0)
اتحاد خبر: ‌فرمانده نیروی انتظامی استان هرمزگان از انهدام باند سازمان‌یافته قاچاق خودروهای خارجی و توقیف 424 خودرو خارجی خبر داد.
ارسال شده 8 ماه پيش در استان هرمزگان ، بازديد: 168 - نظر (0)
اتحاد خبر: حسن روحانی در جمع مردم بندرعباس گفت: به کشورهای حاشیه خلیج فارس اعلام می کنیم ما همسایه خوبی برای شما بوده ایم، هستیم و خواهیم بود و دیگران شما را اغفال نکنند.
ارسال شده 10 ماه پيش در استان هرمزگان ، بازديد: 200 - نظر (0)
صفحات: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین