امروز: سه شنبه 01 اسفند 1396
    طراحی سایت خبری
جستجو:
اتحاد خبر: نماینده مردم خوزستان با اعلام اینکه وزیر نیرو متعهد شده 600 میلیون مترمکعب حقابه محیط زیست را بدهد، گفت: در صورتی که برای مقابله با گرد و خاک در استان خوزستان نیاز به اعتبارات بیشتری باشد، دولت متعهد شده آن را پرداخت می‌کند.
ارسال شده حدود 5 روز پيش در استان خوزستان ، بازديد: 61 - نظر (0)
اتحاد خبر: تعطیلی مدارس 27 شهر خوزستان در روز سه‌شنبه قطعی شد.
ارسال شده حدود 8 روز پيش در استان خوزستان ، بازديد: 69 - نظر (0)

اتحادخبر: نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی، تعطیلی مدارس در خوزستان به علت گرد و غبار را شبیه یک تیغ دو لبه دانست که هر طرف آن برای مردم این استان مشکلاتی را ایجاد می کند.

ارسال شده حدود 15 روز پيش در استان خوزستان ، بازديد: 48 - نظر (0)
اتحاد خبر: "بخشی از یکی طاق‌های سازه‌های آبی شوشتر در استان خوزستان در شرایطی ریزش کرده است که مدیر این پایگاه میراث فرهنگی آن را در حد دو تا سه متر مربع می‌داند."
ارسال شده حدود 17 روز پيش در استان خوزستان ، بازديد: 59 - نظر (0)
اتحاد خبر: به دنبال بروز پدیده مه گرفتگی که از صبح امروز مناطق جنوبی و غربی استان خوزستان را فرا گرفته است،، برق این مناطق قطع شد.
ارسال شده حدود 26 روز پيش در استان خوزستان ، بازديد: 75 - نظر (0)

اتحادخبر: فعالیت پرستاران، سایه روشن هایی دارد که شاید برای خیلی از مراجعه کنندگان و بیماران نا آشنا باشد اما همین سایه روشن ها، کار آنها را سخت اما رضایت بخش کرده است.

ارسال شده حدود 28 روز پيش در استان خوزستان ، بازديد: 83 - نظر (0)
اتحاد خبر: این خبر، درست در روزی به گوش اهالی خوزستان رسید که گردوغبار زندگی‌شان را مختل کرد: «بودجه مقابله با گردوغبار در خوزستان حذف شد.» دیروز درحالی‌که به جز اهواز، شاخص کیفی هوای خرم‌آباد، سنندج، ايلام و بوشهر هم مرز ٣٠٠ را رد کرد و «خطرناک» اعلام شد، مردم خوزستان با خبر حذف بودجه روبه‌رو شدند. هرچند، طولی نکشید که خبر را تکذیب کردند و گفتند این تعلیق است، نه حذف.
ارسال شده حدود 29 روز پيش در استان خوزستان ، بازديد: 58 - نظر (0)
اتحاد خبر: جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان از دستگیری سارق نوجوان اینترنتی با 530 میلیون ریال برداشت غیر مجاز اینترنتی در شهرستان دزفول خبر داد.
ارسال شده حدود 1 ماه پيش در استان خوزستان ، بازديد: 65 - نظر (0)
اتحاد خبر: زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۴.۲ ریشتر، حوالی گوریه از توابع استان خوزستان را لرزاند.
ارسال شده حدود 1 ماه پيش در استان خوزستان ، بازديد: 93 - نظر (0)
اتحاد خبر: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت دزفول گفت: مرکز حادثه دیده LPG در دزفول فاقد هر گونه مجوز بوده است.
ارسال شده حدود 1 ماه پيش در استان خوزستان ، بازديد: 112 - نظر (0)

اتحاد خبر: یکی از مصداق های بارز وحدت در شهر آبادان آن است که افراد با فرهنگ های مختلف در آن زندگی می کردند که وجود کلیساها در آبادان نمادی از این وحدت و همدلی میان ادیان مختلف است.

ارسال شده حدود 1 ماه پيش در استان خوزستان ، بازديد: 109 - نظر (0)

اتحاد خبر: معاون برنامه ریزی و اقتصاد حمل و نقل راه آهن جمهوری اسلامی گفت: ۴۶ هزار واگن باری، سه هزار واگن مسافری و یک هزار و ۷۰۰ لوکوموتیو در برنامه تامین ما است. به گزارش «اتحاد خبر»؛ نورالله بیرانوند در نشست هم اندیشی روسای ادارات آموزش و تحقیقات راه آهن جمهوری اسلامی اظهار داشت: طراحی مجدد ایستگاه راه آهن اهواز ...

ارسال شده حدود 1 ماه پيش در استان خوزستان ، بازديد: 215 - نظر (0)

اتحاد خبر: مدیرکل راه آهن جنوب گفت: قطار عادی از فردا از شبکه ریلی محور جنوب حذف و قطار لوکس ترکیبی ۶ و ۴ تخته جایگزین آن می شود.

ارسال شده حدود 1 ماه پيش در استان خوزستان ، بازديد: 152 - نظر (0)
اتحاد خبر: معاون پشتیبانی نظام پزشکی دزفول نسبت به وجود ۶۰۰ آرایشگاه زنانه غیرمجاز و فروش داروهای ممنوعه در سالن های بدنسازی این شهرستان هشدار داد.
ارسال شده حدود 1 ماه پيش در استان خوزستان ، بازديد: 145 - نظر (0)

اتحاد خبر: مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند گفت: سند حذف روادید ورود اتباع خارجی به منطقه آزاد اروند رونمایی شد. به گزارش «اتحاد خبر»؛ اسماعیل زمانی در آئین رونمایی از سند حذف روادید ورود اتباع خارجی به منطقه آزاد اروند که در محل سالن اجتماعات اتاق بازرگانی خرمشهر برگزار شد، عنوان کرد: با توجه به لغو روادید در این منطقه آماده برگزاری سمینارهای بین المللی ...

ارسال شده 2 ماه پيش در استان خوزستان ، بازديد: 237 - نظر (0)

اتحاد خبر: نمایندگان مردم استان خوزستان در مجلس شورای اسلامی خواستار عذر خواهی رئیس سازمان محیط زیست از مردم این استان شدند.

ارسال شده 2 ماه پيش در استان خوزستان ، بازديد: 88 - نظر (0)

اتحاد خبر: معاون رئیس جمهور گفت: متأسفانه برخی مدیران بی انگیزه، آویزان کشور شده اند و نه تنها خود شجاعت کنار رفتن را ندارند بلکه هیچ فردی نیز شجاعت کنار زدن آنها را ندارد.

ارسال شده 2 ماه پيش در استان خوزستان ، بازديد: 92 - نظر (0)

اتحاد خبر: منطقه مهدیس اهواز با وجود در اختیار داشتن ۳۵۰۰ دانش آموز ولی حتی یک واحد آموزشی در آن احداث نشده است. به گزارش «اتحاد خبر»؛ غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در جلسه بررسی مشکلات کوی مهدیس اهواز اظهار کرد: منطقه به این بزرگی و وسعت نیاز به مدارس جدید دارد و سوزن مشکلات منطقه روی مدرسه گیر کرده است؛ باید تکمیل روند ساخت ...

ارسال شده 3 ماه پيش در استان خوزستان ، بازديد: 156 - نظر (0)

اتحاد خبر: مدیر روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان از نقص فنی اتوبوس گردشگران در منطقه آبشار شوی و اعزام تیم امداد و نجات خبر داد.

ارسال شده 3 ماه پيش در استان خوزستان ، بازديد: 100 - نظر (0)

اتحاد خبر: مدیرکل منابع طبیعی خوزستان در خصوص آمار آتش سوزی های بیشه و جنگل های کشور گفت: امسال خوزستان بیشتری آمار آتش سوزی ها را داشت. به گزارش «اتحاد خبر»؛ احمد مطیعی در نشست با اصحاب رسانه گفت: متاسفانه بیشترین آمار آتش سوزی بیشه ها و جنگل ها در کشور، مربوط به خوزستان است. از بیشه ها گرفته تا جنگل ها امسال میزان آتش سوزی ...

 

ارسال شده 3 ماه پيش در استان خوزستان ، بازديد: 119 - نظر (0)
صفحات: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین