امروز: دوشنبه 31 ارديبهشت 1397
    طراحی سایت خبری
جستجو:

اتحاد خبر: پانزدهمین جلسه‌‌ کافه‌شعر برازجان با موضوع زبان درشعر به همراه شعرخوانی درروز شنبه مورخ22/اردیبهشت ماه/97درکافی شاپ پدیده برگزار گردید

ارسال شده حدود 7 روز پيش در شعر و ادب ، بازديد: 198 - نظر (0)

اتحاد خبر: چهاردهمین جلسه‌‌ کافه‌ شعر برازجان به همراه شعرخوانی به مناسبت بزرگداشت سعدی، با محوریت شناخت این شاعر بزرگ ایرانی برگزار گردید.

ارسال شده حدود 29 روز پيش در شعر و ادب ، بازديد: 182 - نظر (0)
اتحاد خبر: همان طور که کتاب خواندن اهمیت دارد و می بایست بخشی از سبک زندگی دیجیتالی مردمان روزگار ما باشد، چگونه کتاب خواندن نیز مورد توجه فرهخیتگان و بزرگان علم و ادب بوده و هست.
ارسال شده حدود 1 ماه پيش در شعر و ادب ، بازديد: 88 - نظر (0)

اتحاد خبر: سیزدهمین جلسه‌‌ کافه‌ شعر برازجان با موضوع نقد و بررسی شعر محلی و آسیب های آن در کافی شاپ پدیده برگزار گردید.

ارسال شده حدود 1 ماه پيش در شعر و ادب ، بازديد: 238 - نظر (0)

اتحادخبرـ فرج الله کمالی: استاد محمد غلامی را الگوی ارزشمندی برای رهروان وادی ادبیات می دانم. فروتنی ایشان در حالی است که در همه ی امور فرهنگی و ادبی و به خصوص در همه ی قالب های شعری از پشتوانه ی عظیمی برخوردار می باشند و سال های سال به تدریس ادبیات مشغول بوده اند و شاگردان نام آوری در عرصه شعر تحت نظر ایشان پرورش یافته و به...

ارسال شده حدود 1 ماه پيش در شعر و ادب ، بازديد: 202 - نظر (0)

اتحادخبرـ مهدی جهان بخشان: محمد غلامی از ادیبان کم نظیر استان بوشهر و بخصوص شهر برازجان است. این گفته نه مداهنه ونه نان قرض دادن به این شاعر شریف است. ایشان در میان مردم مورد عزت قرار گرفته ونیاز به مجیز گویی ندارد. استاد غلامی را بر اساس دو خصلت باید مورد توجه قرار داد: اول خصلت مردمی ایشان، استاد شاعر مردم است ونه شاعر محافل وبگو مگوهای...

ارسال شده حدود 1 ماه پيش در شعر و ادب ، بازديد: 206 - نظر (0)

اتحاد خبر:بعد از ظهر پنج شنبه ۲۴ اسفند، شاعران، منتقدان و اعضای انجمن های ادبی برازجان، شبانکاره، سعدآباد و دیگر شهرهای دشتستان در سالن نشست های آموزش و پرورش دشتستان به میزبانی انجمن دشتگان برازجان طی نشستی مشترک گرد هم جمع شدند.

ارسال شده 2 ماه پيش در شعر و ادب ، بازديد: 409 - نظر (1)

اتحاد خبر:نشست مشترک انجمن های ادبی دشستستان روز پنج شنبه  ۹۶/۱۱/۱۹ به میزبانی انجمن ادبی چکامه شبانکاره از ساعت ۱۵/۳۰ در سالن کنفرانس  آموزش و پرورش شبانکاره برگزار شد

ارسال شده 3 ماه پيش در شعر و ادب ، بازديد: 424 - نظر (0)

اتحاد خبر:شعری در رثای یاس مدینه

ارسال شده 3 ماه پيش در شعر و ادب ، بازديد: 121 - نظر (0)

اتحاد خبر:این گارگاه درتاریخ  11/بهمن ماه/۹۶  با تدریس محمدجعفر نجدی شاعر هم اقلیمی با حضور علاقمندان شعردوست دشتستانی به مدت یک ساعت و نیم برگزار گردید.

ارسال شده 4 ماه پيش در شعر و ادب ، بازديد: 229 - نظر (0)

اتحاد خبر:نشست ادبی انجمن شعر و ادب دشتگان در تاریخ ۷ بهمن ماه ۹۶ در در طبقه دوم کافی شاپ پدیده برازجان برگزار شد.

ارسال شده 4 ماه پيش در شعر و ادب ، بازديد: 273 - نظر (0)
اتحاد خبر: گفت و گو با علی اشرف درویشیان سال 2006 میلادی در سلیمانیه عراق انجام شد و این گفت و گو در واقع بخشی از یک گفت و گوی بلند است با موضوع نقش روشنفکران در جامعه ایران و همین طور موضوع ادبیات کودک و نوجوان.
ارسال شده 4 ماه پيش در شعر و ادب ، بازديد: 86 - نظر (0)

اتحاد خبر:کارگاه آموزشی شعر و ادب دشتگان در محل مدرسه حورا النسیه برازجان برگزار شد.

ارسال شده 4 ماه پيش در شعر و ادب ، بازديد: 226 - نظر (0)
اتحاد خبر: بین ناشرانی که در یک قرن گذشته آمده اند و رفته اند سازمان کتاب های جیبی موفقیت رشک برانگیزی داشته است؛ موفقیتی که در دوره های بعد - جز در مواردی - تکرار نشد. سازمان کتاب های جیبی با مدیریت مجید روشنگر تبدیل شد به غولی که در جاهای زیادی رخنه کرد اما سازمان کتاب های جیبی دولتی مستعجل بود...
ارسال شده 4 ماه پيش در شعر و ادب ، بازديد: 111 - نظر (0)
اتحاد خبر: سال 1849 در گوشه ای از این جهان، داستایفسکی به اعدام محکوم و در آخرین لحظه عفو شد. دقیقا 140 سال بعد در گوشه ای دیگر از همین جهان ساموئل بکت از دنیا رفت. داستایفسکی از مردمی حرف می زد که در جای جای این جهان گرفتار رنج فراوان بودند و 140 سال آوارگی و بی خانمانی را تحمل کردند.
ارسال شده 4 ماه پيش در شعر و ادب ، بازديد: 129 - نظر (0)
اتحاد خبر: بعضی از کتاب ها آن قدر خوبند که همه مردم دنیا دوست دارند خواندن آن را تجربه کنند. این جاست که باید مترجم ها دست به کار شوند و این کتاب ها را با ترجمه شان در اختیار همزبان هایشان قرار دهند.
ارسال شده 4 ماه پيش در شعر و ادب ، بازديد: 129 - نظر (0)
اتحاد خبر: چند روز پیش بود که خبر پرفروش شدن کتاب یکی از ستاره های هالیوود در خبرگزاری های داخلی و خارجی منتشر شد؛ اولین اثر مکتوب و داستانی تام هنکس که شامل داستان کوتاه های او می شود، در رتبه چهارم پرفروش ترین های سایت آمازون قرار گرفت.
ارسال شده 4 ماه پيش در شعر و ادب ، بازديد: 165 - نظر (0)
اتحاد خبر: هنوز فراموش‌مان نشده روزهایی که خریدن و خواندن کتاب‌های عامه‌پسند مختص زنان خانه‌دار و دخترکان تازه عاشق بود. کتاب‌هایی با داستان‌های اشک‌انگیز سوزناک؛ با فضاهایی اغلب زنانه و نویسنده‌هایی که اغلب‌شان زن بودند.
ارسال شده 5 ماه پيش در شعر و ادب ، بازديد: 146 - نظر (0)
اتحاد خبر: در این مطلب شما با کتاب هایی آشنا خواهید شد که در این 50 سال اخیر بیشترین فروش را در میان آثار ادبی داشته اند و توسط برجسته ترین نویسندگان به رشته تحریر درآمده اند.
ارسال شده 5 ماه پيش در شعر و ادب ، بازديد: 105 - نظر (0)
اتحاد خبر: اگرچه در زندگی هانا آرنت وقایع و فراز و فرودهای زیادی دیده می شود که می توانند دستمایه یک درام باشند، مارگارته فون تروتا، درامش را مبتنی کرده است بر نقش آیشمن در زندگی آرنت.
ارسال شده 5 ماه پيش در شعر و ادب ، بازديد: 123 - نظر (0)
صفحات: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین