امروز: شنبه 04 فروردين 1397
    طراحی سایت خبری
جستجو:

اتحاد خبر:بعد از ظهر پنج شنبه ۲۴ اسفند، شاعران، منتقدان و اعضای انجمن های ادبی برازجان، شبانکاره، سعدآباد و دیگر شهرهای دشتستان در سالن نشست های آموزش و پرورش دشتستان به میزبانی انجمن دشتگان برازجان طی نشستی مشترک گرد هم جمع شدند.

ارسال شده حدود 8 روز پيش در شعر و ادب ، بازديد: 332 - نظر (1)

اتحاد خبر:نشست مشترک انجمن های ادبی دشستستان روز پنج شنبه  ۹۶/۱۱/۱۹ به میزبانی انجمن ادبی چکامه شبانکاره از ساعت ۱۵/۳۰ در سالن کنفرانس  آموزش و پرورش شبانکاره برگزار شد

ارسال شده حدود 1 ماه پيش در شعر و ادب ، بازديد: 385 - نظر (0)

اتحاد خبر:شعری در رثای یاس مدینه

ارسال شده حدود 1 ماه پيش در شعر و ادب ، بازديد: 102 - نظر (0)

اتحاد خبر:این گارگاه درتاریخ  11/بهمن ماه/۹۶  با تدریس محمدجعفر نجدی شاعر هم اقلیمی با حضور علاقمندان شعردوست دشتستانی به مدت یک ساعت و نیم برگزار گردید.

ارسال شده حدود 1 ماه پيش در شعر و ادب ، بازديد: 205 - نظر (0)

اتحاد خبر:نشست ادبی انجمن شعر و ادب دشتگان در تاریخ ۷ بهمن ماه ۹۶ در در طبقه دوم کافی شاپ پدیده برازجان برگزار شد.

ارسال شده حدود 1 ماه پيش در شعر و ادب ، بازديد: 236 - نظر (0)
اتحاد خبر: گفت و گو با علی اشرف درویشیان سال 2006 میلادی در سلیمانیه عراق انجام شد و این گفت و گو در واقع بخشی از یک گفت و گوی بلند است با موضوع نقش روشنفکران در جامعه ایران و همین طور موضوع ادبیات کودک و نوجوان.
ارسال شده حدود 1 ماه پيش در شعر و ادب ، بازديد: 67 - نظر (0)

اتحاد خبر:کارگاه آموزشی شعر و ادب دشتگان در محل مدرسه حورا النسیه برازجان برگزار شد.

ارسال شده حدود 1 ماه پيش در شعر و ادب ، بازديد: 203 - نظر (0)
اتحاد خبر: بین ناشرانی که در یک قرن گذشته آمده اند و رفته اند سازمان کتاب های جیبی موفقیت رشک برانگیزی داشته است؛ موفقیتی که در دوره های بعد - جز در مواردی - تکرار نشد. سازمان کتاب های جیبی با مدیریت مجید روشنگر تبدیل شد به غولی که در جاهای زیادی رخنه کرد اما سازمان کتاب های جیبی دولتی مستعجل بود...
ارسال شده حدود 1 ماه پيش در شعر و ادب ، بازديد: 91 - نظر (0)
اتحاد خبر: سال 1849 در گوشه ای از این جهان، داستایفسکی به اعدام محکوم و در آخرین لحظه عفو شد. دقیقا 140 سال بعد در گوشه ای دیگر از همین جهان ساموئل بکت از دنیا رفت. داستایفسکی از مردمی حرف می زد که در جای جای این جهان گرفتار رنج فراوان بودند و 140 سال آوارگی و بی خانمانی را تحمل کردند.
ارسال شده 2 ماه پيش در شعر و ادب ، بازديد: 107 - نظر (0)
اتحاد خبر: بعضی از کتاب ها آن قدر خوبند که همه مردم دنیا دوست دارند خواندن آن را تجربه کنند. این جاست که باید مترجم ها دست به کار شوند و این کتاب ها را با ترجمه شان در اختیار همزبان هایشان قرار دهند.
ارسال شده 2 ماه پيش در شعر و ادب ، بازديد: 103 - نظر (0)
اتحاد خبر: چند روز پیش بود که خبر پرفروش شدن کتاب یکی از ستاره های هالیوود در خبرگزاری های داخلی و خارجی منتشر شد؛ اولین اثر مکتوب و داستانی تام هنکس که شامل داستان کوتاه های او می شود، در رتبه چهارم پرفروش ترین های سایت آمازون قرار گرفت.
ارسال شده 3 ماه پيش در شعر و ادب ، بازديد: 136 - نظر (0)
اتحاد خبر: هنوز فراموش‌مان نشده روزهایی که خریدن و خواندن کتاب‌های عامه‌پسند مختص زنان خانه‌دار و دخترکان تازه عاشق بود. کتاب‌هایی با داستان‌های اشک‌انگیز سوزناک؛ با فضاهایی اغلب زنانه و نویسنده‌هایی که اغلب‌شان زن بودند.
ارسال شده 3 ماه پيش در شعر و ادب ، بازديد: 120 - نظر (0)
اتحاد خبر: در این مطلب شما با کتاب هایی آشنا خواهید شد که در این 50 سال اخیر بیشترین فروش را در میان آثار ادبی داشته اند و توسط برجسته ترین نویسندگان به رشته تحریر درآمده اند.
ارسال شده 3 ماه پيش در شعر و ادب ، بازديد: 90 - نظر (0)
اتحاد خبر: اگرچه در زندگی هانا آرنت وقایع و فراز و فرودهای زیادی دیده می شود که می توانند دستمایه یک درام باشند، مارگارته فون تروتا، درامش را مبتنی کرده است بر نقش آیشمن در زندگی آرنت.
ارسال شده 3 ماه پيش در شعر و ادب ، بازديد: 99 - نظر (0)
اتحاد خبر: سینا دادخواه (نویسنده) درباره رمان «شاهراه» که به تازگی منتشر شده است، گفت: نگارش رمان «شاهراه» که سال گذشته تمام شده نزدیک به ۱۹ ماه طول کشیده بود. فضای رمان که ۳۲۰ صفحه دارد همچنان مثل دیگر کارهایم درگیری‌هایی با فضای شهری تهران دارد. شخصیت‌ اصلی و به اصطلاح قهرمان داستان هم پسر جوانی است که رمان روایتی از نوجوانی تا آغاز جوانی او را شامل می‌شود.
ارسال شده 4 ماه پيش در شعر و ادب ، بازديد: 166 - نظر (0)
اتحاد خبر: پیردختر شصت و پنج ساله تنهایی که روی صندلی راحتی می نشست و هیچ قتل و جنایتی آرامشش را خدشه دار نمی کرد.
ارسال شده 4 ماه پيش در شعر و ادب ، بازديد: 124 - نظر (0)
اتحاد خبر: شیوا مقانلو فارغ‌التحصیل رشته سینما از دانشکده هنر، کارشناسی ارشد از دانشکده سینما و تئاتر و فارغ‌التحصیل دکترای رشته فلسفه هنر است. او از مترجمانی است که با فکر و تأمل و شناخت نسبت به زبان مقصد سراغ ادبیات جهان رفته است.
ارسال شده 4 ماه پيش در شعر و ادب ، بازديد: 143 - نظر (0)
اتحاد خبر: جهانگیر هدایت برادرزاده صادق هدایت است و حدود نیم قرن است نماینده رسمی وراث هدایت است برای پیگیری و نظارت بر چاپ و نشر آثار او. در تمام 80 سالی که از انتشار رمان «بوف کور» می گذرد این کتاب تنها یک بار بعد از سال های انقلاب اسلامی مجوز رسمی قانونی داشته است. اوضاع «بوف کور» در سال های قبل از انقلاب هم بی حاشیه نبوده است.
ارسال شده 4 ماه پيش در شعر و ادب ، بازديد: 164 - نظر (0)
اتحاد خبر: کاستی های شکسته نویسی را شاید بشود به هر سبب نادیده گرفت یا کم اهمیت انگاشت، اما از پیامدهای زیانبار رواج بی رویه شکسته نویسی در شبکه های اجتماعی نمی شود گذشت.
ارسال شده 4 ماه پيش در شعر و ادب ، بازديد: 197 - نظر (0)
اتحاد خبر: قصه، قصه کتاب هایی است که نوشته اند و ما خوانده ایم، به همین سادگی. برای نوشتن کتاب های تاریخ ادبیات و آرایه های ادبی و دستور زبان فارسی و... قرعه به نام چه کسانی افتاده و آن ها با چه معیارهایی کتاب هایشان را نوشته اند؟ 
ارسال شده 5 ماه پيش در شعر و ادب ، بازديد: 236 - نظر (0)
صفحات: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

نظرسنجی

از بین 8 ورزشکار دشتستانی زیر که در سال 1396 مقام های جهانی یا آسیایی و ملی کسب کرده اند کدام یک را به عنوان ورزشکار موفق سال انتخاب می کنید؟
١) مهدی مرادی نسب (بسكتبال)
٢) عبدالرضا كريمي زاده (جانبازان و معلولين)
٣) عرفان غلامی پور (واليبال)
٤) محمدحسين زاهدی فرد (داور بين المللي فوتبال)
٥) سعيده عبدالهی (جانبازان و معلولين)
٦) اميد سه كناری (هندبال)
٧) محمد دانشگر (فوتبال)
٨) حسين پور امينی (فوتبال)

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین